“Nuk na nxë Kryeministria”, studentët i përgjigjen thirrjes së Ramës
Para Kryeministrisës gjenden studentët të cilët vazhdojnë protestën e tyre.

Pikërisht për këtë, Rama bëri një reagim në Instagram ku i kërkoi sërish dialog.

Këta të fundmit i janë përgjigjur menjëherë.

Një studente e cila ka marrë mikrofonin dhe ka folur, ndërsa të gjithë protestuesit qëndrojnë para kryeministrisë, i ka bërë thirrje Ramës që të dalë dhe të flasë me ta, sepse ata janë gati për dialog, por nuk i nxë kryeministria. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2018, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori