"Nuk jam djali i Kristaqit", Rama përplaset me të ftuarin në emision
Ka agravuar situata sot në studion e Open.

Rama në një lidhje të drejtpërdrejtë nga Kosova, ka pasur një përplasje me ish-kryetarin e Departamentit të të Përndjekurve politikë në Partinë Demokratike, Tomorr Alizoti.

Por pasi kryeministri përdori termin “kazan” Alizoti e “quajti lider botëror” .

"Lideri botëror u konsultua me Kosovën për taksën e rrugës së Kombit?", pyeti Alizoti.

Ndërsa Rama ironizoi paraqitjen e tij.

“Vija në mes e flokëve dhe kuadrat më kujton Ludovikun”…

Alizoti: Nuk jam djali i Kristaqit, jo Edi këto gjëra me mua. Jo këto filma me mua. Ju lutem jo me mua plako. Kujdes me këto gjëra lider botëror.

Rama: Ludovik të lutem

Alizoti: Edmond shpirt. Karagjoz kryeministër. /albeu.com/
Shtuar më 26/11/2018, ora 23:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori