Zbulohet shkaku tragjik pse vdiq i riu në Vlorë
Policia ka zbardhur shkakun e vdekjes e të riut në Vlorë i cili u gjet i pajetë sot në orët e para të mëngjesit.

Pavarësisht se fillimisht u fol për mbidozë, policia bën me dije se i riu, 26 vjeçar ka kryer vetëvrasje.

I riu me iniciale A.I ka prerë damarët dhe ëshët gjetur i vdekur në sheshin "Flamurtari" në Vlorë.

Njoftimi i policisë

Vlorë
Informacion paraprak

Më datë 18.05.2018, rreth orës 10:54, në lagjen “28 Nëntori”, është kostatuar i shtrirë në tokë, pa shenja jete, shtetasi A.I., 26 vjeç.

Nga kqyrja paraprake dyshohet se shtetasi ka kryer vetvrasje pasi është konstatuar se ka prerë damarët.

Në vendngjarje është gjetur dhe një mjet prerës (thikë).

Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/

Shtuar më 18/05/2018, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori