Nuk i ra të fikët, çfarë ndodhi me protestuesin e shtrirë në tokë

Në momentin e kur filluan përplasjet mes policisë dhe protetuesve, njëri prej këtyre të fundit u gjend në tokë pa ndjenja për disa sekonda.

Fillimisht të pranishmit thanë se i ra të fikët, por ai u godit nga njëra prej kangjellave që po mbahej në dorë nga protestuesit.

Pas goditjes së tij, vendi u mbush me pika gjaku gjithandej.

Për fat të mirë, gjendja e protestuesit është e qendrueshme pasi mori edhe ndihmën e parë nga mjekët. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 13:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori