Nuk i mbijetoi COVID-19, humb jetën në Turqi inxhinieri i njohur (FOTO LAJM)

Ka ndërruar jetë inxhinieri i njohur i Elbasanit Edmond Tafa i prekur nga COVID-19.

Mësohet se i ndjeri kishte disa dite i shtruar në një spital të Turqisë për asistencë të specializuar.

Miku i tij, Artur Guni, kreu i Drejtorisë së përgjithshme të shërbimit të transportit rrugor poston :

E pabesueshme largimi yt , kaq i shpejtë nga kjo jetë ! Edmond Tafa, ky njeri qe gjithë kohën perhapte energji pozitive ndaj atyre qe e rrethonin, nuk do te jete me midis nesh !

Ne humbëm nje shok , nje mik , nje qytetar të denje të Elbasanit!

Kjo eshte fotoja e fundit, para se te semurej nga Covid, e NE shoqëria, nuk mund ta besonim se kjo semundje mund të të mposhte ty Mondi, e kjo do të ishte hera e fundit, që do të shihnim !

Ngushellime familjes dhe gjithë të afërmëve. R.I.P. MOND TAFA

Shtuar më 14/10/2020, ora 16:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori