Nuk i eci në politikë, Majlinda Bregu fillon punë parukiere?! (FOTO LAJM)

Majlinda Bregu është një ndër politikanet më të njohura në Shqipëri.

E njohur për natyrën kontradiktore dhe shpërthyese, Maljinda Bregu ka mundur të fitojë admirimin e shumë shqiptarëve rreth e rreth botës.

Por në politikë gjerat nuk po i ecin. Majlinda Bregu është një ndër zërat më të fortë kundër Lulzim Bashës, ku ky i fundit nuk e futi as në listën e zgjedhjeve të 25 qershorit.

Por si duket Majlinda është shumë e qetë pasi ka ndryshuar “profesion”. Në fotot që shikoni më sipër, Bregu po i lan kokën parukieres, Ujvarës, në sallonin e kësaj të fundit.

Padyshim që Majlinda është një ndër klientët e preferuara të Ujvarës dhe marrëdhënia e tyre duket aq e afërt sa Majlinda I ka marrë edhe zanatin. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori