E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
Nuk foli askush, por shikoni si u masakruan këta të mitur duke mbrojtur shtëpinë (FOTO LAJM)

Kryeministri Rama u qëllua dje me këpucë teksa ndodhej në Spitalin e Traumës për të vizituar efektivët e policisë që u plagosën nga përplasja me protestuesit para Kuvendit.

Personiqëlloi me këpucë kreun e qeverisë u shoqërua menjëherë nga forcat e policisë që ndodheshin aty.

Sipas një banori të Unazës së Re, i cili u prezantua si Lutfi Kastrati dhe ishte i pranishëm në emisionin “Të Paekspozuarit” të Ylli Rakipit, ai rrëfeu se personiqëlloi Ramën me këpucë ishte punonjës i administratës ndërsa policia dhe punonjësit e INUK-it i kishin terrorizuar familjen dhe dhunuar fëmijët.

Ai tregoi disa foto ku thotë se babai ka vajturspital në datën 15 nëntor për të marrë kartelën e fëmijëve në spital pasi ishte zhdukur.

Personi që ka qëlluar kryeministrin me këpucë, është punonjës i administratës. Fëmijët e tij, janë masakruar nga punonjësit e INUK dhe policia. Në 15 nëntor, babai ka vajtur të marrë kartelën e këtyre fëmijëve në spital dhe ajo ishte zhdukur, për të mos patur bazë për ta cuar cështjen në gjykatë.” – tha Kastrati.

Shtuar më 23/11/2018, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori