Nuk flisnin për një kohë të gjatë, Teatri bën bashkë Jul Dedën dhe Gentian Zenelajn
Julian Dedaj dhe Gent Zenelaj, dy ish-shokë të ngushtë janë bërë bashkë në protestën e artistëve kundër shembjes së Teatrit Kombëtar.

Dyshja nuk ka folur prej kohësh dhe kjo është konfirmuar edhe nga Zenelaj, i cili tha se marrëdhënia e tyre shoqërore ka pësuar një krisje, për motive që nuk i bëri të ditura. Por sot ato janë parë bashkë me njëri-tjetrin në protestën e artistëve.

Shtuar më 24/07/2019, ora 21:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori