Nuk e njihni? Sot është e suksesshme dhe famshme në Shqipëri (FOTO LAJM)

Vajza e vogëlfoto është këngëtare shumë e njohur.

Ajo është Xhensila Myrtezaj e cila edhe sot ka mundur të ruajë embëlsinë e vajzës së vogël.

Xhensila Myrtezaj po shijon hitin e fundit "Panorama" me Ardian Bujupin, bashkëpunim shumë i suksesshëm i kthyer në trendin e kësaj vere. /albeu.com/

Shtuar më 15/08/2020, ora 20:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori