Nuk e beson se është e virgjër, Sindi i kundërpërgjigjet Arjonit
Protagonistë e emisionit "Përputhen" në Top Channel, vijojnë të dhurojnë surpriza dhe debate.

I pyetur nga Ana Kauri, në takimin që kishin së bashku, Arjoni u shpreh se nuk e beson deklaratën e bërë nga Sindi, e cila tha në hyrjen në emision se nuk ka pasur asnjëherë marrëdhënie me një mashkull.

Sindi, sqaroi edhe njëherë se deklarata e saj ka qenë e vërtetë, duke shtuar se “gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra” dhe nëse do të ishte e kundërta deri më tani do të kishte dalë ndonjë gjë në dritë.

“Çfarë të bëj unë t’i mbush mendjen njerëzve që nuk kam pasur të dashur.

Ne na shikon e gjithë Shqipëria dhe të gjithë ata që na njohin, nuk kam atë inteligjencë që të vija këtu do të gënjeja, ku e di shumë mirë që gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra.

Siç kanë dalë për personazhe këtu foto, për histori që kanë pasur më parë do të dilnin edhe për mua”, tha Ana.
Shtuar më 24/11/2020, ora 21:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori