Nuk duhet t'a humbni! Bes Kallaku rrëzohet në skenën e Këngës Magjike (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mbrëmjen e kaluar "Kënga magjike" mbylli spektaklin me sukses duke ia dhuruar çmimin e parë Anxhela Peristeri me këngën shumë të pëlqyer "E çmendur".

Në këtë mbrëmje gala nuk mund të mungonin "Insta girls" (Bes Kallaku dhe Erion Isai).

Të veshur me fustane të gjatë plot klas, posaçërisht për këtë natë, edhe sot "ato" bënë publikun për të qeshur me batutat e tyre, shkruan Xing.al.

Mirëpo në një moment, mesa duket Bes Kallaku nuk po qëndronte dot më mbi taka dhe u rrëzua.

Pranë tij ndodhej Erion Isai i cili e mbajti për krahu, por nuk arriti ta shpëtonte nga rënia spektakolare. /albeu.com/
Shtuar më 10/12/2017, ora 08:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori