Nuhu reagon për dëshmitë kontradiktore të Xhisielës: E kanë kërcënuar
Deklaratat e Xhisiela Malokut kanë kundërshtuar faktin se ajo është dhunuar, por ka deklaruar se e ka bërë nga inati dhe xhelozia.

Për këtë ish-nënkomisar Emiljano Nuhu ka folur në një lidhje me "360 gradë".

“Zonja Arta Marku duhet të fillojë menjëherë hetimet për kryeministrin. Çfarë provash i duhen prokurorisë për të vërtetuar kërcënimet e zotit Rama?”,- tha Nuhu për deklaratat e Ramës.

Sa i përket deklarimeve kontradiktore të Xhisiela Malokut, nënkomisari Nuhu tha se e mirëkupton vajzën pasi ajo ka ndryshuar disa herë dëshminë për shkak të kërcënimeve. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 21:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori