Noka: Shqiptarët të hedhin Ramën në koshin e historisë
Ministri i Brendshëm zhvilloi sot një takim me sipatizante në rrethin e Hasit, në 22-vjetorin e krijimit të Partisë Demokratike të këtij rrethi. Gjatë takimit ai u shpreh se ka ardhur koha që shqiptarët të zgjedhin Shqipërinë europiane. Ai ka akuzuar kreun socialist se bllokoi integrimin e vendit në BE pasi urren shqiptarët dhe zhvillimin.


"Më 23 qershor shqiptarët do të hedhin në koshin e historisë kryesocialistin Edi Rama i ciili bllokoi shqiptarët dhe se di të bëjë politikë vetëm me kufoma." u shpreh Noka
i cili ftoi qytetarët hasjanë që më 23 qershor të votojnë alternativën e Partisë Demokratike. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2013, ora 17:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori