"Nënat k.... motrat prostituta, kunatat zuska", ju qe përçmoni protestuesit…”
Edison Ypi ka shpërthyer ndaj protestës së opozitës. Ai ka sulmuar ashpër këdo që flet me përçmim për pjesëmarrësit në protestë.

Madje ka parashikuar edhe çuarjen e tyre deri në Shishtufinë. Duhet thënë se ka pasur shumë reagime pro dhe kundër protestës që po organizohet prej katër ditësh nga ana e Partisë Demokratike.

Mesa duket Ypi ka parë ndonjë reagim që nuk i ka pëlqyer aspak.

‘’Nënat ku*va, motrat prostituta, bijat baxhella, kunatat zuska, kushërirat bushtra ku i kanë e ku s’i kanë të gjithëve një nga një atyre plehrave dhe spiunëve që flasin me përçmim për protestuesit në çadër. Dhe e kanë pak. Fëlliqësirat që flasin keq për protestuesit meritojnë gjithashtu tua grijë mishin zgjebja, tua rrjep lëkurën kolera, t’i ngordhi kanceri dhe sida. Makinën për në Shishtufinë ta gjejë Bashkia. Karburantin ta paguaj qeveria. Ceremonia me shpenzimet e kanabistave. Lopatën për t’ua mbuluar me dhe’ kufomat e gjen dhe e përdor me mjeshtëri të rrallë Aulon Bej Kalaja’’, ka shkruar Ypi. /Albeu.com/
Shtuar më 21/02/2017, ora 07:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori