Njihuni me vajzën që punon në ministri por po bën namin në Instagram (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një punonjëse e ministrisë në Kosovë po tërheq vëmendjen edhe për bukurinë e saj.

Enxhi Stublla, mban postin e asistentes së lartë në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë.

Jo rrallë herë, ajo publikon fotografi nga më të ndryshmet në rrjetet sociale, me anë të së cilave shfaq bukurinë e saj dhe që kënaq fansat.
Shtuar më 23/09/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori