"Njerëz të egër", kjo video që tall shqiptarët po bën namin në rrjetet sociale (VIDEO)
Një video nga disa shtetas gjermanë që përshkruajnë shqiptarët si "njerëz të egër" po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale.

Video është realizuar nga një gjerman i cili luan rolin e shqiptart duke u shfaqur i egër, i dhunshëm me të tjerët.

video shqiptarët paraqiten si shumë mendjemëdhenj, të gatshëm për të sulmuar dhe që shahen shpesh me nënë.

Djali që shihet në video shfaqet me një tatuazh të madh shqiponje në kurriz, vetullat e ngrysura, mban dy orë të shtrenjta, makinë luksoze, bën në çdo vend shqiponjën etj. /albeu.com/

Shtuar më 21/08/2018, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori