Një tjetër incident me eskortën e Berishës
Eskorta e kryeministrit Berisha është "alarmuar" sërish dje pasi një makinë “Audi”, me targa të huaja është futur me eskortës. Ngjarja ka ndodhur paraditen e djeshme në afërsi të rrethrrotullimit të “Doganës”.

Mjeti drejtohej nga 30-vjeçari Florion Loshi i cili është shoqëruar më pas në ambientet e policisë dhe është gjobitur. Nuk është hera e parë që ndodhin incidente të tilla me eskortën e kryeministrit. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2013, ora 09:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori