Një tjetër deputet opozitar djeg mandatin e tij
Burime pranë kreut të PDK-së kanë konfirmuar se menjëherë pas kthimit të tij nga Brukseli, deputeti Nard Ndoka ka firmosur djegien e mandatit të tij.

Mësohet se kreu i PDK Nard Ndoka sapo është kthyer ditën e sotme është paraqitur mesditën e sotme në Kryesinë e Kuvendit dhe ka firmosur sipas procedurës, lënien e mandatit të tij.

Ndërkohë mandatin ditën e sotme e ka djegur edhe Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka./albeu.com/Shtuar më 01/03/2019, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori