Një show i dështuar, si e shkatërruan "teatrin" e Ramës studentët e vërtetë

Takimi i Ramës me "studentët" sot në Top Show ishte padyshim një show, por i dështuar.

Në rrjete sociale qarkulluan nga vetë studentët me shpejtësinë e dritës identitetet e vërteta të personave që qëndrojnë ulur përballë Ramës dhe që gjoja zhvillojnë debatin e studentëve.

Shumica prej tyre pjesë e FRESSH, dy pej tyre mjekë dhe një pedagog.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2018, ora 23:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori