Një polic humb ndjenjat në protestë
Një efektiv i policisë ka humbur ndjenjat në protestën e sotme të opozitës. Efektivi i policisë është nisur menjëherë drejt spitalit, për ndihmën mjekësore.

Kjo është protesta e shtatë e opozitës, ku kreu i PD, Lulzim Basha kërkon largimin e kryeministrit Rama dhe qeverisë së tij.
Shtuar më 02/06/2019, ora 19:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori