Një kosovar mbytet në Shëngjin
Vijojnë mbytjet tragjike nëpër plazhet e Shqipërisë.

Një shtetas kosovar është mbytur sot në bregdetin e Shëngjinit.

Personi quhet Bekim Gara, 46-vjeç nga Mitrovica.

Ai është mbytur në det, pasi është larguar shumë nga deti.

Policia ka arritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për rastin./albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori