Një klip për Olldashin sikundër se keni parë kurrë (VIDEO)
Në ditëlindjen e tij të 42-të, deputeti Sokol Olldashi është nderuar me titullin "Qytetar Nderi" i Durrësit. Në një ceremoni të organizuar në Pallatin e Kulturës “Aleksandër Moisiu”, familjarë, miq, shokë, të djathtë e të majtë si dhe drejtues të pushtetit vendor u bënë bashkë për të nderuar Olldashin një vit pas ndarjes nga jeta.

Të pranishmit sollën në vemëndje Sokolin nëpërmjet një dokumentari me fragmente nga femijëria deri tek jeta politike. Një klip i përgatitur nga miqte e tij është transmetuar në ceremonine e dhënies së titullit “Qytetar Nderi”, i Durrësit.

Video nis me femijërinë e Olldashit, adoleshencën, familjen dhe periudhën kur u bë prind. /albeu.com/

Shtuar më 18/12/2014, ora 11:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori