Një i vdekur nga shpërthimi i bombës në Mitrovicë
Albeu.com
Një person ka vdekur nga shpërthimi i një bombe sot në mëngjes në pjesën veriore të Mitrovicës. Sipas mediave serbe në këtë shpërthim ka vdekur Mlladen Saviq.Bomba ka shpërthyer në rrugën e “Jovanit”, në pjesën veriore të Mitrovicës.

Sipas këtyre mediave, të cilat i referohen policisë së UNMIK-ut, shpërthimi nuk është i motivuar etnikisht dhe sipas të gjitha gjasave bëhet fjalë për vetëvrasje. rtk
Shtuar më 06/02/2006, ora 15:19
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori