Një furgon mallrash përfundon në lumin Shkumbin, drejtuesi mbetet i bllokuar (FOTO LAJM)

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në Kthesën e Murrashit në Librazhd.

Një furgon mallrash ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumin Shkumbin

Deri më tani mësohet se furgoni ka rënë nga një lartësi prej 200 metrash.

Drejtuesi i mjetit ka mbetur në kabinë, ndërkohë që nuk ka ende raportime për persona të lënduar.
Shtuar më 24/05/2019, ora 18:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori