Dy ditë para Kuvendit, Rama zbardh vendimin e qeverisë së re
Kryeministri ka mbyllur dy mbledhjet e para të qeverisë së re me të cilën do të qeverisë Shqipërinë edhe një tjetër mandat.

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Twitter shkruan se hapi i rradhës është lehtësim drastik të burakracisë për qytetarët dhe biznesin.

Postimi i Ramës

Gati për të nisur rrugën e re. Lehtësim drastik i burokracisë për qytetarët & biznesin. Fuqizim i shërbimeve. Rritje ekonomike mbi 5% në 2019. /albeu.com/

Shtuar më 07/09/2017, ora 12:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori