Nje 21-vjecar gjendet i mbytur ne plazhin e Semanit
Albeu.com
Një 21-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e se martën në plazhin e Semanit në Fier. Policia tha se trupi i pajetë i përket 21-vjeçarit Aurel Metushit, i cili rezultonte i zhdukur prej 24 orësh.
Trupi i pajetë u gjet në sektorin Seman- Darzezë dhe sipas të dhënave të para dyshohet se 21- vjeçari është mbytur.
Shtuar më 20/07/2010, ora 10:39
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori