Një ciklon i madh do përfshijë Shqipërinë (VIDEO)
Një ciklon i fuqishëm pritet që të përfshijë edhe vendin tonë në orët ne vijim. Një ciklon i madh i quajtur Isabel, me reshje të pazakonta shiu, ka përfshirë Italinë dhe pritet të përfshijë këto orë edhe Shqipërinë.

Në videon në fjalë mund të shikoni një përpunim grafik të pamjeve që vijnë nga satelitët. /albeu.com/

Shtuar më 06/09/2016, ora 14:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori