Nisin "vrullshëm" pushimet në Jalë, vajzat dalin topless (VIDEO)
Temperaturat e larta kanë bërë që shumë familje të zhvendosen drejt Jugut të Shqipërisë.

Ata kanë zgjedhur bregdetin për të shijuar këto dite të nxehta korriku, duke ‘harruar’ për pak momente pandeminë Covid-19.

Një ndër plazhet më të preferuar është ai i Jalës, ku përveç rinisë , muzikës së lartë dhe alkoolit, vëmendje kanë tërhequr edhe format seksi trupore.

Duket se së fundmi në Jalë ka filluar të praktikohet plazhi "topless" siç duket qarë edhe në pamjet e mësipërme.

Vihen re dy pushues, të cilët kanë zgjedhur për të qëndruar në çadrat e tyre krejtësisht pa komplekse. Duket se ata nuk e ‘kanë vrarë’ mendjen se çfarë ka përreth, por kanë vendosur të argëtohen. /abcneës.al

Shtuar më 08/07/2020, ora 14:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori