Nisin reshjet e dëborës, cilat janë zonat e prekura (FOTO LAJM)

Duket se viti 2018 do të mbyllet i zbardhur nga reshjet e dëborës.

Gjatë natës dhe përgjatë mëngjesit të sotëm në zonat Veri-Linodre dhe Jug-Lindore të vendit tonë kanë nisur reshjet e dëborës.

Nga të dhënat e deritanishme mësohet se në Llogara bora e rënë ka sjellë edhe vështirësi në qarkullimin rrugor.

Rruga nacionale është e hapur dhe mjetet po qarkullojnë, por ka prezencë akulli në disa segmente. /albeu.com/
Shtuar më 31/12/2018, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori