Nisin reshjet dendura të dëborës në Tiranë, Durrës dhe Fier (FOTO LAJM)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Në harkun e pak ditëve, në Tiranë kanë nisur sërish flokët e dëborës.
Këtë herë megjithatë, bora duket disi më e dendur.

Vendi është përfshirë së fundi nga moti i ftohtë dhe temperaturat kan qenë nën 0 gradë celsius.

Ndërkohë, si i rrallë ndonjëherë edhe Durrësi, Elbasani dhe Fieri janë përfshirë nga reshjet e dëborës.

Durrësi, ashtu si edhe pak ditë më parë ka shënuar reshjet më të dendura. Nga dëbora është zbardhur edhe qyteti i Fierit, ku tashmë rrugët janë mbuluar prej saj. /albeu.com/

Shtuar më 11/01/2017, ora 21:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së