Nisin lëvizjet e para/ Rama paralajmëron blerjen e deputetëve nga opozita
Edhe më herët opozita ka paralajmëruar se nëse trafikohet qoftë edhe një votë e saj, ajo do t'i djegë mandatet, duke u larguar përfundimisht nga Parlamenti.

Por sot Rama pranoi publikisht se mazhoranca do të kërkojë vota nga deputetë të djathtë për të kaluar Reformën në Drejtësi, nëse opozita nuk e voton.

"Shpresojmë që kur ne të bëjnë Shqipërinë, ju të mos bëni Zvicrën.

Sepse ne do ta gjejmë ndonjë vëlla këtej dhe ndonjë andej për ta kaluar", u shpreh ai. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2016, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori