Nisin gjobat, Ermal Mamaqi akuzon biznesmenin e njohur për 200 mijë lekë (VIDEO)
Hetem Ramadani është një ndër shqiptarët më të suksesshëm në Shqipëri dhe të gjithë botën.

Ramadani ka marrë pjesë në emisionin e "Xing me Ermal Mamaqim" ku është përballur me një "akuzë" të rëndë.

Moderatori Ermal Mamaqi tregoi se Ramadani pak ditë më parë kishte qenë në shtëpinë e tij, ku kishte zbrazur tërësisht frigoriferin.

"Erdhi tek shtëpia ime dhe na bëri 200 mijë lek dëm, sepse na i hodhi të gjitha ushqimet!"- rrëfeu Mamaqi duke i kërkuar dëmin. /albeu.com/

Shtuar më 10/03/2018, ora 13:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori