Nishani-Rama, takim 30 minutësh në Presidencë
Pëlqej
Preisdenti i Republikës Bujar Nishani ka pritur në një takim mesditën e ditës së sotme kryeministrin Edi Rama. Takimi mes kreut të shtetit dhe shefit të qeverisë mësohet të ketë zgjatur për rreth 30 minuta në Presidencë, ndërkohë që nuk bëhen me dije detaje.

Vizita e Ramës në zyrën e Nishanit, vjen pas rrëzimit të dekreteve të Presidentit pak javë më parë, si dhe para seancës së rëndësishme të Parlamentit, ku do të vendoset për fatin e guvernatorit të arrestuar Ardian Fullani si dhe pasardhësit të tij. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 13:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori