Nishani dhe Jahjaga në ceremoninë e përurimit të presidentit Erdogan
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani pritet të marrë pjesë në ceremoninë e përurimit të Presidentit të ri të Turqisë, Rexhep Taip Erdogan. Kjo ceremoni do të zhvillohet më 28 gusht, datë kur edhe në Berlin do të mbahet konferenca ballkanike.

Në këtë ceremoni do të jetë e pranishëm edhe presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori