Nishani dekoron Doris Pack
Presidenti Bujar Nishani ka dekoruar sot me medaljen Gjergj Kastrioti – Skëndërbeu deputeten e djathtë Doris Pack, për kontributin e saj në hapat e integrimin të Shqipërisë në BE.

Lajmi është bërë i ditur nga Genc Pollo në Twitter.

Pack ka qenë eurodeputete dhe personalitet politik që është marrë me integrimin në BE te shteteve të Ballkanit Perëndimor./albeu.com/

Shtuar më 15/01/2015, ora 21:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori