Nis rehabilitimi i Parkut të Viroit në Gjirokastër
Parku natyror Viroit ne Gjrokaster do te kete nje pamje te re. Mbi 50 milion leke do te mundesojne ndertimin e terreneve sportive dhe kende lojrash per femije.

Sipas abc-news, puna ka nisur me hapjen e shtratit te rruges si dhe me ngritjen e murit mbajtes i cili do te jete 2 metra i gjere ne baze dhe tre metra i larte. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori