Nis procedimi panel për një person që përndiqte një 31 vjeçare
Për nje shtetas në Berat ka nisur procedimi penal në gjëndje të lirë, pasi ka përndjekur një 31 vjeçare. Nga ana e Seksionit për Hetimin dhe Parandalimin e Krimeve, dje ka nisur procedimi penal në gjëndje të lirë ndaj shtetasit E.P, 31 vjeç, banues në Berat.

Ky shtetas ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme shtetasen me inicialet K.B, 31 vjeçe, banuese në Berat. Lidhur me këtë rast, materialet hetimore i'u kaluan Prokurorise së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale "Përndjekja". /albeu.com/


Shtuar më 25/04/2015, ora 09:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori