Basha përgatitet për "17 Majin" e dytë dhe futjen në zgjedhje
Nis Komisioni Hetimor për CEZ, pritet dëshmia e Shkëlzen Berishës
Ka nisur mbrëmjen e sotme Komisioni Hetimor për çështjen CEZ ku edhe pritet të dëshmojë sërish Shkëlzen Berisha.

Ndërkohë, kryetari Balla lexoi letrën e Policisë, e cila e njoftonte se biznesmeni Nuel Kalaj nuk gjendet dhe se në banesën e tij nuk është përgjigjur njeri.

Balla, pasi lexoi shkresën tha se Kalaj do të merret me forcë. /albeu.com/
Shtuar më 06/02/2017, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori