Ngrihet flamuri i Kosovës
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj kanë marrë pjesë në ngritjen solemne të Flamurit të Republikës së Kosovës.

Me pas krerët shtetëror vazhduan duke bërë nderime para shtatores së presidentit Ibrahim Rugova dhe në lapidarin e të pagjeturve.


Shtuar më 17/02/2019, ora 09:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori