Ngricat nëpër rrugë, makina përfundon në kanal në Fier
Moti i keq dhe ngricat që kanë pushtuar vendin ka pasur pasojat e veta.

Ditën e sotme një makinë ka humbur kontrollin për shkak të ngricave dhe ka përfunduar jashtë rruge në kanal.

Aksidenti ka ndodhur në në aksin rrugor Fier-Patos në vendin e quajtur kthesa e Portezës.

Drejtuesi mjetit, Ardian Saliaj ka mbetur i plagosur ndërkohë që ndodhet në spital jahstë rrezikut për jetën. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2018, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori