Ngjela: Rama, Meta e Basha nuk do të jenë në politikë në 2021!
Avokati Spartak Ngjela hodhi akuza të forta ndaj Ilir Metës në Open në Top Channel. Ngjela tha se Meta po del me 2 mars vetëm për të shpëtuar veten.

“Do tregoj 3 pika që me 2 mars nuk do të ndodhë asgjë. Meta ka hipur në një drrasë të kalbur dhe nuk e tremb dot ëashingtonin dhe Berlinin me këto deklarata dhe qëndrime.

Meta ka prona të justifikuara. Ai nuk mund të dalë sikur po shpëton veten kur do që të rregullojë interesat e veta. Ai ka frikë dhe kërkon të mbrohet të rregullojë vetën dhe pronat e tij.

Reforma në drejtësi që po bëhet me RR të madhe do ti penalizojë të 4 liderat. SPAK-u do ti marrë nën hetim.

2021">2021 këta të 4 nuk do të jenë. Rama, Meta, Berisha dhe Basha nuk do të konkurojnë në 2021">2021,”- tha Ngjela.

Shtuar më 20/02/2020, ora 23:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori