Ngjela: Kërkojmë zgjedhje të parakohshme
Në emër të opozitës, Spartak Ngjela tha se në demonstratën e 21 janarit, njerëzit do të bashkohen të gjithë për të rrëzuar qeverinë e Berishës dhe për t’i hapur rrugë zhvillimit të zgjedhjeve të parakohshme.

“Opozita e bashkuar nuk imponon, por i ka kërkuar popullit të imponohet në datën 21 janar. Demonstratat do të fillojnë në datën 21 deri sa të pranohen zgjedhjet e parakohshme. Shqipëria shpëton vetëm nga këto zgjedhje”, është shprehur Ngjela.
Shtuar më 15/01/2011, ora 17:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori