Ngjela bën akuzën e rëndë: Meta s’jep plotfuqishmërinë, për të mbrojtur Berishën
Avokati i njohur Spartak Ngjela i ftuar në News 24 ka dhënë komentin e tij lidhur me negociatat për detin dhe cështjen për plotfuqishmërinë nga presidenti Meta.

Ngjela e vuri theksin në faktin ish-kryeministri Berisha duhet të arrestohet dhe se Meta po e vonon plofuqishmërinë për të mbrojtur Berishën.

“Vonesa e Metës janë vetëm për të ruajtur Berishën. Unë them se Berisha nuk i shpëton dot kësaj. Në një moment ai do të vihet përballë drejtësisë, pastaj se do të dalë i pafajshëm apo jo kjo varet nga avokatët që do të ketë,” tha Ngjela. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2018, ora 17:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori