Ngjela: 21 Janari krim shtetëror
Vendimi i Gjykatës së Tiranës është cilësuar si tmerr nga ana e kreut të Partisë për Ligj e Drejtësië, Spartak Ngjela i cili ka dalë në mbrojtje edhe të deklaratave të ambasadës amerikane.


Vendimi i gjykatës një tmerr që errëson të ardhmen, vrasja e 21 Janarit ishte një krim shtetëror. Zoti Arvizu keni bërë pak kundër krimit shtetëror në Shqipëri. Ambasada e SHBA në vitin ‘97 ka bërë më shumë kundër kësaj bande”, u shpreh Ngjela duke shtuar se “ne do fitojmë luftën me krimin shtetëror dhe korrupsionin” u shpreh Ngjela. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2013, ora 14:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori