Ngjarje tragjike në Tiranë, zjarri i merr jetën 64 vjeçarit në vendin e punës
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë.

Një 64 vjeçar ka gjetur vdekjen si pasojë e një zjarri të rënë në vendin e punës ku viktima punonte si roje.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë.

Njoftimi:

Më datë 01.12.2020, rreth orës 16:40, në “Misto Mame”, ka rënë zjarr në një vendroje të një fabrike në pronësi të shtetasi A.M. Si pasojë e zjarrit ka humbur jetën shtetasi M.M., 64 vjeç, i cili dyshohet se strehohej aty.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 01/12/2020, ora 18:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori