Nga gazi Braçe-Lleshaj tek pëshpëritjet e Rudina Hajdarit: Çfarë nuk u pa sot nga Kuvendi (FOTO LAJM)

Seanca e sotme plenare në Kuvend është mbizotëruar nga fjalimet e deputetëve të rinj të opozitës, të cilët nuk kanë kaluar pa ironi tek ministrat dhe deputetët e maxhorancës.

LSA ka kapur disa momente pikante në Kuvend, ku duket se ministrat Majko, Braçe dhe Lleshaj kanë një bisedë që ju bën mjaft për të qeshur, kurse Rudina Hajdari është duke biseduar veshvesh me Ralf Gjonin.

Ndërkohë, në fotografi janë fiksuar edhe dy ministret Manastirliu dhe Denaj duke folur për dikë tjetër aty në sallë. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2019, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori