Nga e hena ne Albeu.com fillon cikli i intervistave
Albeu.com
Së shpejti në Albeu.com fillon cikli i intervistave me profesionistë të rinj shqiptarë nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia, të cilët kanë arritur sukses në një fushë të caktuar.Çdo javë do të publikohet nga një intervistë speciale, ndërsa e para e këtij cikli do të publikohet këtë të hënë. I intervistuari i parë do të jetë një kryeredaktor i një televizioni të suksesshëm, ndërsa do të vazhdojmë me figura të tjera nga fusha të ndryshme si media, teknologjia, biznesi, sporti, muzika, etj.

Intervista e parë, të hënën, me 22 Shkurt ...
Shtuar më 20/02/2010, ora 02:31
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori