Nga Batistuta tek Ibrahimovic, shikoni disa nga golat më të bukur të shënuar në Serine A me rofeshatë (VIDEO)
Seria A ka qënë kampionati më i fortë në botë, ku dhe shumë shqiptarë janë të apasjonuar për futbollin Italian.

Mediaset ka përgatitur një video me 4 golat më të bukur të shënuar me rofeshatë ndër vite në Serinë A, ku padyshim goli i Ibrahimovic është më spektakolar, shkruan Albeu.com.


Shtuar më 12/01/2019, ora 14:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori