Nexhmije Pagarusha shoqërohet me urgjencë në spital
Nexhmije Pagarusha është shoqëruar menjëherë në spital mbrëmjen e djeshme, pas një incidenti të ndodhur në shtëpi.

Burime pwr mediat bëjnë të ditur se një dollap, ka rënë përmbi ikonën e muzikës shqiptare dhe e ka lënduar në pjesën e shpinës.

Pas plagëve të marra, 85-vjeçarja është dërguar në spital dhe raportohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/


Shtuar më 11/07/2018, ora 08:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori