Nëse ikën Rama, çfarë do bëjë Elisa Spiropali? (VIDEO)
Nëse Edi Rama tërhiqet, do e braktisni si lider? Ishte kjo pyetja provokuese e analistit Andi Bejtja për ministren Elisa Spiropali.

Elisa Spiropali: Ku do shkojë, të lëri dhe ai mandatet bashkë me ne dhe t’i bashkohet në mal opozitës… Po ç’të bëjmë, të tërhiqemi dhe ne në ilegalitet…

Blendi Fevziu: Ta bëri pyetje konkrete, nëse Edi Rama tërhiqet nga qëndirimet e tij do ta kontestoni apo do ta mbështesni?

Elisa Spiropali: Ore nuk ka ku shkon, se Edi Rama nuk ikën dot nga Parlamenti. Edi Rama është kryeministër. Pse, se thonë këta: çohu prift të ulet hoxha. Për çfarë?
Shtuar më 01/03/2019, ora 08:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori